Sanal Fuar

Sanal Fuar Yazılımı Hakkında

Sanal fuar, müze, sergi yazılımının kullanıcı kategorisi üç ana bölümden oluşur. Birinci kategori katılımcılardır. İkincisi ziyarete gelenlerden, üçüncüsü de müşteri olarak ziyaret edenlerden oluşur. Bahsettiğimiz kategoriler içim sitede çeşitli yetkilendirmeler yapılmıştır.

a. Ziyaretçiler

Ticari amacı olmayan grubu temsil eder. Sanal fuar içinde 360 derece gezinti yapabilir, seminer ve konuşmaları izleyebilir, gerektiğinde merak ettikleri konularda kendilerine verilen iletişim yolları ile soru sorabilirler. 3

b. Müşteriler

Ticari amaç ile gelen grubu oluşturur. Amacı sergilenen obje veya ürünler için gelişmeleri yakından takip etmek, ayrıntılı bilgi alabilmekte gerektiğinde sanal fuar vasıtası ile sözleşme yapmaktır.

Firma, sergi veya müze yetkililerinden doğrudan bilgi alabilirler. Kendilerine katılımcı firmaların temsilci ataması yapılır. Telefon, Zoom, whatsapp v..s . gibi tüm iletişim araçları ile bilgi belge, broşür alabilir. Gerekirse firma temsilcileri ile ilgili firmada görüşme sağlayabilir. Yüksek çözünürlüğe sahip sanal fuar standlarında 360 derece gezinti yapabilir. Standlarda mevcut ürünleri online olarak inceleyebilir, broşürleri okuyabilirler. Hazırladığımız yazılımın gerçeğinden farkı yoktur.

c. Katılımcılar

Katılımcılar firma, sergi sahibi veya müze yetkilisi ile bu kurum, kişileri temsil eden temsilcilerden oluşur. Sanal fuar, sergi, müze ile ilgili kendilerine verilen panelden ürünleri yükleyebilir, broşür belge gibi dokümanların girişlerini yapabilirler. Daha önceden oluşturulan standları girebilir. Telekonferans, zoom, whatsapp gibi iletişim araçları ile müşteriler ile etkileşime girebilirler.

Yazılım web üzerinden hizmet online vermektedir. Sanal fuar içinde yapacağınız gezintiler 360 derece ve yüksek çözünürlükle, fotoğraf veya grafiksel olarak yapılabilmektedir.